fbpx
Cart 0

Koszyk

Bazy plastikowe (kanwa)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

24,00 

Plastikowa baza jest służy dlatego, żeby nadać torebce kształtu. Rownież taka baza pozwoli zużyć na zrobienie torebki dużo mniej sznurka, jak zwykłe.

Rozmiar arkusza 34,5*57cm.

Wewnetrzny rozmiar oczka siatki – 2mm.

Baza jest półprzezroczysta.

*Na zdjęciach w galerii cudowne pracy rosyjskich i ukraińskich mistrzyń szydełkowania.
22,00 

Plastikowa baza jest służy dlatego, żeby nadać torebce kształtu. Rownież taka baza pozwoli zużyć na zrobienie torebki dużo mniej sznurka, jak zwykłe.

Rozmiar arkusza 41,5*37cm.

Wewnetrzny rozmiar oczka siatki – 3mm.

Baza jest półprzezroczysta.

*Na zdjęciach w galerii cudowne pracy rosyjskich i ukraińskich mistrzyń szydełkowania.

Jeśli Twoją pasją jest szydełkowanie, z pewnością docenisz dodatki dostępne w naszym sklepie internetowym! Oferujemy praktyczne, ułatwiające wyszywanie bazy plastikowe do produkcji torebek – czyli kanwa w formie drobnej siatki, które mogą stanowić szkielet gotowego akcesorium. Są one wykonane z trwałego, dość giętkiego tworzywa sztucznego, które umożliwia zachowanie pożądanego kształtu robótki przez bardzo długi czas.

Bazy plastikowe do torebek w formie siatki – kanwa

Każda miłośniczka dziewiarstwa prędzej czy później trafi na projekt robótki, której nie będzie mogła się oprzeć. Najpopularniejsze dzieła, które wytwarzane są z wykorzystaniem techniki szydełkowania, to przede wszystkim damskie torebki, portfeliki, kosmetyczki oraz plecaki, które niesamowicie się prezentują oraz przykuwają wzrok.

Aby możliwe było samodzielne wykonanie takiego akcesorium, należy wyposażyć się w niezbędne narzędzia oraz materiały. Nie wolno zapominać przede wszystkim o odpowiedniej przędzy/sznurku oraz o szydełkach, ale ważne jest też nabycie kanwy – czyli plastikowej bazy, która nada robótce odpowiednią formę oraz sprawi, że wyrób będzie bardzo praktyczny i łatwy w użytkowaniu.

Kanwa do torebki – plastikowa baza, która usztywni robótkę

Siatki usztywniające robótki wykonane na szydełku są odporne na wilgoć i wodę, przez co nie stanowią przeszkody w praniu czy wygodnym przechowywaniu wykonanej kosmetyczki lub plecaka. Taka plastikowa baza do torebki może stanowić swoisty szkielet całego akcesorium, a dzięki możliwości łatwego przycinania oraz dowolnego dostosowywania kształtu kanwy, sprawdzi się w każdego rodzaju dodatkach: również kuferkach oraz listonoszkach.

Inną istotną zaletą stosowania plastikowych baz do torebek jest mniejsze wykorzystanie przędzy. Ponadto kanwa, dzięki obecności regularnie rozmieszczonych otworów o tożsamych rozmiarach, ułatwia obrabianie szydełkiem. Prowadzimy sprzedaż usztywnień białych i półprzezroczystych, które nie zaburzają estetyki wykonanej robótki: siatka nie jest widoczna dla użytkownika końcowego po obszyciu.

X