fbpx
Cart 0

Koszyk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

9,00 10,00 
Ściągacz wykonany z eko skóry bardzo dobrej jakości.  

Na plecaku lub torebce długość ściągacza podregulujesz specjalna klamerką-uchwytem (szerokość, której 2cm). Klamerka zamocowana metalowym zakręcanym nitem, który lekko odzkręćisz śrubokrętem i zdejmiesz, żeby zamocować śćiagacz na torebce i założyć klamerkę z powrotem

 *Długość — ok. 95cm, szerokość – 6-10mm.

*Końcówki mogą być prostokątne lub w kształcie dzwonka (załęży od dostępności na sklepie).
11,99 
   Cena za jeden kompłet z dwóch połowek. Dla torebki / plecaka trzeba kupić dwa komplety.
       Ściagacz (z grubej luksusowej skóry naturalnej) na zakręcanych  metalowych nitach (którymi go lekko zamocujesz i zdejmiesz wielokrotnie) służy do ściagania boków torebki lub plecaka. Wystarczy tylko odkręcić nit zwykłym śrubokrętem.
    Takie metalowe nity są bardzo mocne i wytrzymałe. Za potrzeby, możesz łatwo wymienić nity na inny kolor  za pomocą śrubokręta.

     Rozmiar jednej połówki ściagacza ok 7,5 * 2cm.                             ********************************************

         Razem z tymi ściągaczami można kupić inne dodatki z tej samej skóry (paski, klapy, spody) i skomponować sobie dowolny komplet, – wszystko to będzie idealnie pasować do siebie, bo będzie wykonane z tego samego materiału — grubszej luksusowej włoskiej skóry. Wybieraj dodatki do kompletu tu:  WSZYSTKIE  ELEMENTY  Z  TEJ  SKÓRY

9,99 

     Smycz do kluczy, kółkiem otwieranym mocuje się na górnej wewnętrznej części torebki, a na drugim końcu smycza mały karabińczyk, na który przypniesz kluczy, i zawsze masz ich pod ręką! Już nie musisz nerwowo grzebać w torbie przed zamkniętymi drzwiami szukając kluczy! Teraz już nie musisz nawet zdejmować torebki z ramienia żeby otworzyć drzwi (długość paseczka z ekoskóry 30cm  pozwala na to), – wystarczy tylko pociągnięć za smycz na górze torebki i kluczy same wskoczą do ręki.

       Smycz jest bardzo mocny i wytrzymały,  sprzedawany bez kółka otwieranego do zamocowania go na torebce – tylko z karabińczykiem (bezpośrednio do którego dołączamy klucze) . Do smycza pasuje każde małe kółko otwierane 16 – 18mm.
5,00 

      Stoper wykonany z eko skóry najwyższej jakości i służy do ściągania torebki/plecaka sznurkiem — stoper blokuje sznurek i trzyma torebkę w stanie zamkniętym.

     Stoper mocowany na zakręcany nit, dzięki temu lekko zdemontujesz go z torebki za potrzeby.

*Ten stoper pasuje do wszystkich naszych pasków z eko skóry, w których tytule napisano „20 kolorów”.

Do zakończenia sznurków należy dodać końcówki – dowolne dzwonki, które kupisz tu:  końcówka DZWONEK

X