fbpx
Cart 0

Koszyk

magnetyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

4,00 

       Nie chcesz dodawać zwykłe zapięcie do swojej klapy? Pomożemy ci, – zawsze możemy zamocować na twojej klapie magnetyczne zapięcie, – takie, jedna część z którego będzie na stałe zamocowana na klapie, a drugą należy przyszyć do torebki (na foto w galerii).

     *Jeśli masz w zamówieniu tylko jedną klapę, to zamocujemy zapięcie na niej. A jeśli masz więcej niż jedną, to napisz w notatkach do zamówienia, na którą klapę zamocować zapięcie.

6,90 8,90 

Zapięcia zamocowane maszynowo na bazie z grubszej skóry naturalnej, magnesy trzymają bardzo mocno. Baza ze skóry ma małe dziureczki do przyszycia.

Rozmiar bazy ze skóry: 2 * 2 cm;
Rozmiar magnesów: 14  i  18 mm do wyboru.

***********************************************                    Razem z tym elementem można kupić inne dodatki z tej samej skóry (paski, klapy, spody, uszka) i skomponować sobie dowolny komplet, – wszystko to będzie idealnie pasować do siebie, bo będzie wykonane z tego samego materiału — grubszej luksusowej włoskiej skóry. Wybieraj elementy do kompletu tu:  WSZYSTKIE  ELEMENTY  Z  TEJ  SKÓRY

         *Czas realizacji zamówienia z tym produktem 1 – 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
2,20 

Rozmiar – 18mm.

UWAGA!!! Zapięcia CZARNE  i  MOSIĄDZ są grubsze od innych kolorów.

12,88 

Zapięcie mocowane do klapy na śrubki, które są w komplecie. Druga część – to magnetyczne zapięcie mocowane do torebki wąsami.

Rozmiar 3,5 * 6cm

X